Ugrás a tartalomhoz
" Mi vagyunk Soros ellenzéke”
#ez történik
#Orbán Viktor
#belföld
#bevándorlás
#Soros György
#külföld
#fehér férfi
#demográfia
#sport
#Brüsszel
#vélemény
#tudomány
#terrorizmus
#egyetemimetoo

Szél Bernadett afgán munkatársa nemzetbiztonsági kockázatot jelent

Vincze Viktor Attila

2018.01.19. 13:08

Kiderült, hogy Németh Szilárd, a Fidesz alelnöke nem ok nélkül tanácsolta el a nemzetbiztonsági bizottságnak a Soros-tervvel kapcsolatos üléseitõl Szél Bernadettet. Az LMP-s politikusnak a Soros-hálózat MIGSZOL nevû szervezetéhez tartozó afgán származású személyi asszisztense ugyanis megbukott a nemzetbiztonsági átvilágítása során.

A hirado.hu számára több rendészeti és kormányzati forrás is megerősítette, Szél Bernadett a migrációs válság közepén egy külsős szakértő-munkatársat jelölt a nemzetbiztonsági bizottságba, akinek az átvilágítása során problémák merültek fel a múltjában.

A Szél által jelölt szakértő egy olyan 1986-ban Kabulban, azaz Afganisztánban született afgán fiatal, aki korábban az egyik legradikálisabb bevándorláspárti Soros-szervezetnek, a MigSzol-nak a munkatársa volt.

Az Alkotmányvédelmi Hivatal (AH) pedig ezt követően – a tények ismeretében – azt állapította meg, hogy az afgán fiatalember parlamenti jelenléte nemzetbiztonsági kockázatot jelent, ezért az AH elutasította az alkalmazására tett javaslatot.

Úgy tudni, hogy Szél Bernadett a döntés ellen fellebbezést nyújtott be a belügyminiszterhez, aki azonban elutasította azt és helyben hagyta az AH döntését.

Az LMP-s politikus közismerten több szálon is régóta aktív segítője Soros György és szervezetei magyarországi tevékenységének. Szél 2002-ben annak a Menedék-Migránsokat Segítő Egyesületnek a programvezetője volt, amely szervezet aztán 2015-ben több mint 5 millió forintot kapott az egyik Soros-alapítványtól.

A Soros-hálózat részét képező MIGSZOL volt az a szervezet, amely 2016. december 3-án tüntetést szervezett a terrorizmussal vádolt Ahmed H. szabadon bocsátását követelve. 2015. május 19-én a MIGSZOL nemzeti konzultációs kérdőívekből készült hajókat úsztatott a Dunán, hogy úgymond ezzel tiltakozzon a bevándorlásról szóló nemzeti konzultáció ellen. De a MIGSZOL volt az a szervezet is, amely a 2015-ös Keleti pályaudvari migrán káoszban arra biztatott mindenkit, hogy adakozzon a migránsok ellátására, élelmezésére és továbbutaztatására.

 

EZEK IS ÉRDEKELHETNEK

OLVASTAD MÁR?

MÉG TÖBBET SZERETNÉK
Vissza az oldal tetejére