Címke: milák kristóf

Milák Kristóf bearanyozta Márton Richárd ezüstérmét az Eb-n

Milák Kristóf megvédte Európa-bajnoki címét 200 méter pillangón, mögötte barátja, klub- és edzőtársa, Márton Richárd ért célba a római Eb-n. A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka 200 vegyesen akart vigasztalódni, miután nem jutott döntőbe 400-on. Sajnos nem csupán néhány évvel korábbi időeredményétől maradt le, de a középdöntőben is jobban úszott, nem csoda, hogy csak a 8., míg Sebestyén Dalma 7. lett.

Milák Kristóf aranyérmes 100 méter pillangón

Milák Kristóf címét megvédve aranyérmet nyert 100 méter pillangón vasárnap a római úszó Európa-bajnokságon.

Milák Kristóf országos csúccsal lett ezüstérmes

Milák Kristóf országos csúccsal ezüstérmet nyert 100 méter gyorson szombaton a római úszó Európa-bajnokságon. A számot a román David Popovici világcsúccsal nyerte.

Milák Mihály: Kristóf újabb csúcsokra tör

A világ legboldogabb emberének érzi magát Milák Mihály. Nem csoda, hiszen fia, Kristóf már háromszoros világbajnok, ráadásul ebből kettőt hazai pályán, a budapesti vizes vb-n nyert, 200 illetve 100 méteres pillangóúszásban. Már most, 22 évesen legenda vált belőle.

Orbán Viktor: Milák Kristóf az uszoda cápája!

A miniszterelnök közösségi oldalán tett közzé bejegyzést Milák Kristóf győzelméről.

Elképesztő: Milák Kristóf aranyérmes 100 méter pillangón is

Péntek este az olimpiai arany- és ezüstérmes Milák Kristóf elképesztő magabiztossággal megnyerte a férfi 100 méteres pillangóúszás döntőjét a hazai rendezésű úszó-világbajnokságon, ezzel a 22 éves úszó megszerezte pályafutása első világbajnoki címét a 100 méteres versenyszámban is – írja az Origo.

Piros, fehér, zöld

Hetek óta piros, fehér és zöld színű ruhába öltözött embereket látok. Magyarokat, akik büszkék a hazájukra.

Milák Kristóf Budapesten is meghódította a világot

Újabb Milák-csúcsot úszott a 200 méter pillangó több ízben is megkoronázott királya. Persze győzelme előre borítékolható volt a budapesti úszó vb-n, legfeljebb a világcsúcsban nem lehettünk száz százalékig – legfeljebb nyolcvanötig – biztosak.

MILÁK KRISTÓF VILÁGCSÚCCSAL VILÁGBAJNOK!

Milák Kristóf címét megvédve világcsúccsal aranyérmet nyert a 200 méteres pillangóúszást kedden a budapesti vizes világbajnokságon.

Milák Kristóf mestere a 888.hu-nak: Nagy nyomás volt rajtunk

Az uszodának még a környékét is kerülni fogja néhány hétig Selmeci Attila. A frissiben olimpiai bajnoki aranyat és ezüstöt nyert úszó, Milák Kristóf mestere inkább otthon kertészkedik, megpróbálja bepótolni a tokiói felkészülés miatt az elmúlt egy-másfél évben elmulasztottakat. S persze a jövő feladataira készül, újratárgyalják az együttműködést tanítványával.