BL: Nikolicsék óriási meccsen fogták meg a Real Madridot

2016.11.02. 22:48

A Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában szerdán a Legia Varsó-Real Madrid meccs hozta a legtöbb izgalmat, a többi meccsen jött a papírforma.

Nikolics Nemanja kezdett a Real ellen, a Legia viszont hamar 2-0-ás hátrányba került. Ekkor azonban nem omlott össze a csapat, felálltak, sőt, fordítottak is, de a hajrában egyenlített a Real, 3-3 lett a vége, nagy meccs volt! Nikolics 68 percet töltött a pályán.

A csoport másik meccsén nehezen, de nyert a Dortmund 1-0-ra, ezzel továbbjutott.

A G csoportban összesen egy gól született, a Porto legyűrte a Brugge együttesét, ezzel feljött a második helyre. A Leicester 0-0-át ért el Koppenhágában.

A Sevilla 4-0-ra kiütötte a Dinamo Zágrábot, a horvát csapat 0 ponttal és 0-12-es gólkülönbséggel áll, a spanyol csapat ezzel szinte továbbjutott. A Juventus 1-1-et ért el otthon a Lyon ellen.

Az E csoportban továbbra sem dőlt el semmi, a Monaco 3-0-ra verte a CSZKA Moszkvát, míg a Leverkusen 1-0-ra nyert idegenben a Tottenham ellen.