Címke: érem

Gálicz Péter bronzérmes 25 kilométeren

Gálicz Péter bronzérmet nyert a nyíltvízi úszók 25 kilométeres versenyében csütörtökön a Lupa-tavon rendezett világbajnokságon.

Tokió 2020 – magyar éremesőt ígér a kedd

A birkózó Lőrincz Tamás révén egy arany- vagy ezüstérem már biztos, de a finndingis Berecz Zsombortól és a kajakosoktól is várható kiemelkedő, dobogót érő eredmény kedden a tokiói olimpián.

Újabb érem! A cselgáncsozó Tóth Krisztián is bronzérmet nyert!

Tóth Krisztián bronzérmet nyert a 90 kilogrammosok között szerdán a tokiói olimpia cselgáncstornáján.

Hosszú Katinka megállíthatatlan: négy érmet is szerzett szombaton

Nagyot ment Hosszú Katinka az úszók idei világkupa-sorozatának nyitóállomásán, az oroszországi Kazanyban zajló viadal második napján.

A kemény csajok napja volt a húsvétvasárnap

A legkeményebb magyar lányok remekeltek vasárnap.

Szerda este újabb érmet szerezhetünk az atlétika vébén

A riói olimpia bronzérmese, Márton Anita Londonban is megmutatta, hogy mire képes. A súlylökõ már az elsõ körben teljesítette a 18.30 méteres kvalifikációs szintet dobásával.

Nyolc éremmel zártak a magyar úszók

A magyar úszók két arany-, négy ezüst - és két bronzéremmel zárták a hazai rendezésû világbajnokságot.

Magyar siker: bronzérem a birkózó-világbajnokságon

Barka Emese bronzérmet nyert a nõk 60 kilogrammos kategóriájában a nem olimpiai súlycsoportok birkózó-világbajnokságán, Budapesten.

Berki Krisztián aranyérmes lett Japánban

Az idei versenyszezonja száz százalékosan zárult, minden megmérettetésen aranyérmes lett.