Címke: kajak

Újabb három érem kajak-kenuban

A magyar versenyzők újabb érmeket, egy-egy aranyat, ezüstöt és bronzot szereztek a müncheni multisport Eb keretében zajló kajak-kenu Európa-bajnokságon vasárnap.

Kopasz Bálint kajak egyesben aranyérmes, a női kenupáros pedig ezüstérmet szerzett

A magyar versenyzők egy-egy arany- és ezüstérmet gyűjtöttek a szombati döntős program első részében a müncheni multisport Eb keretében zajló kajak-kenu Európa-bajnokságon.

Ismét olimpia bajnok a női kajaknégyes

A magyar női kajaknégyes ismét megvédte címét 500 méteren a tokiói olimpián, az egység vezérevezőse, Kozák Danuta pályafutása hatodik ötkarikás aranyérmét szerezte.

Orbán Viktor is gratulált a kajakozóknak

Magyar királyok a királyszámban: Kopasz Bálint és Varga Ádám. Gratulálok! – írja a miniszterelnök a Facebook-oldalán.

Három arany és összesen öt magyar érem vasárnap délelõtt

A magyar versenyzõk három aranyérmet és egy-egy ezüstöt, valamint bronzot szereztek vasárnap délelõtt a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság 500 méteres döntõiben.