Nagy a baj Miskolcon és Debrecenben

2017.03.11. 17:35

Az NB I 23. fordulójának eredményei.

Az MTK a 42. percben szerzett vezetést, Kanta ívelt be egy szabadrúgást, a labda éppen annyira változtatott irányt Ramoson, hogy a hosszú sarokba kössön ki. A továbbiakban meddő fölényben játszott a Vasas, az MTK kontrái veszélyesebbek voltak, az eredmény nem változott, 1–0-ra nyert a kék-fehér csapat, amely ezzel kicsit megnyugodhat a szünet előtt.

A Debrecen hazai pályán fogadta a Paksot, 0–1 után még tudott egyenlíteni a hazai csapat, de a Paks jobbnak bizonyult, 1–3 lett a vége.

A Videoton három perc alatt döntötte el a meccset az első félidő derekán, 2–0-ra győzték le a Diósgyőrt, a miskolciak ezzel nehéz helyzetbe kerültek.

A Gyirmót sokáig vezetett Mezőkövesden, végül 1–1-et ért el, ez az eredmény egyik csapatnak sem jó különösebben.

A két esti meccstől független a Vidi vezeti tabellát, az előnyük a kérdés, második a Honvéd, harmadik a Vasas. Hátul továbbra is a Gyirmót zárja a sort, előttük a Diósgyőr áll, őket három ponttal előzi a már bennmaradást érő 10. helyen álló Debrecen.