ÉLÕ: a magyar csapatok EL-meccsei egy helyen!

2017.06.29. 18:40

Kövesd nálunk az esti, magyar érdekeltségû Európa Liga mérkõzések legfontosabb mozzanatait!

A Ferencváros a lett Jelgava ellen lép pályára a Groupama Arénában, 18:45-től, ugyanekkor kezd a Vasas Izraelben, a Beitar Jeruzsálem ellen. A Videoton 20:45-ös kezdettel fogadja a máltai Balzan csapatát.

22:41: Vége a mai közvetítésünknek, összességében jó eredménnyel zártak a magyar csapatok, nagyon kár a Vasas-meccs utolsó perceiért. Jövő héten visszavágók!

22:38 - VÉGE. A Videoton kínkeservesen, de végül két góllal, 2—0-ra nyert a Balzan ellen, így jó az esélye a továbbjutásra a fehérvári csapatnak.

22:37 - Az utolsó pillanatban a továbbjutás is eldőlt, Lazovic lényegében begyötörte a kapuba a labdát. 2—0

22:34 - Géresi remek csel után adott be, Scepovic a kapu torkából nem lőtte be, marad az 1—0...

22:28 - A gól után is a Videoton támad, de a máltaiak továbbra is jól ölik a játékot.

22:21 - Csak összejött!! GÓÓÓL, vezet a Vidi! Scepovic lőtte el Lazovic elől a labdát a 16-oson belül, szerencsére kellően magabiztos volt, 1—0.

22:17 - Tizenegyest rontott a Vidi...

22:13 - Géresi lőtt, fogta a máltai kapus.

22:05 - Egy szöglet után Bódi lőtt, ez sincs bent.  Nagyon nyom a Vidi.

22:00 - Kovácsik védett nagyot egy szabadrúgás után.

21:55 - Hasonló a játék képe az első félidőben látottakhoz.

21:48 - Folytatódik a meccs.

21:33 - Lazovic végezte el, hát tud ő ennél jobbat is... SZÜNET, 0—0.

21:30 - Jó helyről, a kapuval szemben, 20-22 méterre attól jöhet szabadrúgással a Videoton.

21:24 - Egyre inkább nyom a Vidi, de nagyon erőszakosan és eredményesen védekezik a Balzan.

21.14 - Hadzic a kapuba fejelt, de a bíró nem adja meg, mert Lazovic és eg yvédő együtt a földre kerültek. Érdekes döntés...

21:11 - Lazovic beadásába tette bele a fejét egy máltai, majdnem öngóllal szerzett vezetést a Vidi, de marad a 0—0.

21:06 - Savic kapott sárgát. Elég kemény a Balzan, több délszláv játékosuk is van, nem finomkodnak.

21:05 - A földön egy máltai játékos, rövid időre állt a játék. Továbbra is a Vidi birtokolja a labdát, de alig történik izgalmas esemény.

20:57 - Bódi cselezgetett a 16-oson belül Scepovic labdája után, ebben több volt, nem tudott kapura sem lőni Bódi.

20:55 - Enyhén szólva sem estek egymásnak a csapatok, többet van a labda a Videotonnál.

20:45 - Megy a Vidi-Balzan!

20:38 - Maradjatok velünk, azonnal kezdődik a Videoton – Balzan találkozó!

20:37 - A Fradi nyert 2—0-ra, nem volt túl jó meccs, a Ferencváros egyértelműen jobb volt ellenfelénél, de ennek ellenére a támadójátéka nem volt az igazi a magyar csapatnak, de főleg Vargának hála ma ez is elég volt. Elnézve a Jelgava játékát, nagy csoda kellene ahhoz, hogy a Fradi ne jusson tovább.
20:33 - A Vasas meccsének vége, a 87. percig úgy tűnt, sima angyalföldi továbbjutás lesz ebből, aztán jött a dráma, 4—3 a vége. A három idegenben lőtt gól miatt így sem reménytelen a Vasas helyzete, de nagy kár ezért.

20:32 - Összeomlott a Vasas, a 92. percben Szabó is betalált, 4—3...

20:31 - Benayoun most hatalmas labdát adott, Vered kicselezte a kapust majd az üres kapuba gurított, 3—3, nagy kár érte.

20:28 - Benayoun, a sztár góllal mutatkozott be sajnos, egy nagy szóló után kapott jó labdát, ő pedig ilyen helyzetben nem hibázik, 2—3.

20:26 - Saglik lőtt mellé, öt percen belül vagyunk a Vasas meccsén.

20:22 - Ádám Martin nagy helyzetben hibázott, így is szöglettel jöhet a Vasas. A sarokrúgás nem volt veszélyes, de már nincs sok hátra, és két góllal vezet a Vasas!

20:21 - Dibusznak kellett nagyot védenie, az első veszélyes megmozdulás volt ez.

20:13 - Na most! GÓÓÓL, 2—0! Bőle remekül ment el a jobb szélen, a beadására Varga érkezett, aki második gólját szerezte, és amúgy is a meccs legjobbja.

20:11 - Kijött a szorításból a Vasas, az imént Ádám lőtt kapásból, mellé. A Fradi-meccsen a zöldek vannak fölényben, de az utóbbi percekben nemigen akadt helyzet.

20:03 - A Vasas harmadik gólja óta nagyon nyom a Beitar, nem lesz egyszerű a Vasasnak a hátralevő szűk félóra.

20:00 - Varga hatalmas lövést eresztett meg szabadrúgásból, de a kapus és a kapufa segítségével a Jelgava megúszta.

19:58 - Kulcsár kapott sárgát, és jó helyről jöhet az izraeli szabadrúgás. Nem volt veszélyes.

19:57 - Beállt a Beitarba a csapat sztárja, a Liverpool korábbi játékosa, Benayoun.

19:57 - A Jelgava kicsit szürreális módon húzza az időt hátrányban, bár tény, hogy az 1—0-al nem lehet maximálisan elégedett a Fradi.

19:55 - A csereként beálló Saglik tört be a 16-oson belülre, majd elesett. Tizenegyes nincs, Saglik kapott sárgát, szabadrúgás kifelé.

19:51 - GÓÓÓL, 3—1 a Vasasnak! Ferreira az előbb még kapufát lőtt, majd kontrázott a Vasas, Kulcsár léphetett ki, és gyönyörűen tekert a kapuba.

19:49 - Folytatja a Fradi is.

19:48 - Szabó Erik, a Beitar felvidéki magyarja kapott sárgát.

19:45 - A Vasas már folytatja is.

19:34 - Szünet a Fradi meccsén is. Eddig remekül alakulnak a mérkőzések, de hátra van még egy-egy félidő. Hajrá magyarok!

19:33 - Varga Roland és Grigaravicius kapott sárgát miután lökdösődtek egymással.

19:30 - A Vasas meccsén nincs hosszabbítás, rossz kezdés után Pavlov duplájának hála vezet a Vasas. Szünet.

19:27 - Hatalmas GÓÓÓL, vezet a Vasas! Szivacski remekül adott be jobbról, Pavlov kapásból kapufás gólt lőtt félfordulatból, gyönyörű!

19:23 - Gorriaran, a Fradi egyik friss igazolása sérült meg.

19:21 - Utoljára 2000 őszén szerzett gólt a Vasas a nemzetközi kupák valamelyikében.

19:20  - GÓÓÓL! Hangya beadása után Pavlov fejelt a kapuba, egyenlít a Vasas!

19:17 - Az utóbbi percekben egyre nagyobb elánnal nyom a Fradi, de gólhelyzet nem volt. A Vasas meccse csendben csordogál.

19:07  - A félidő közepére érve a két meccs pont ellentétes magyar szemmel: a Fradi őrzi előnyét, fölényben játszik, bár nem szögezi a kapuja elé a Jelgavát. A Vasas viszont beszorult, a Beitar könnyen eljut a magyar kapu elé.

19:04 - Egyből válaszolhatott volna a Vasas, Kulcsár lőtt éles szögből, védett az hazaiak kapusa, utána a szöglet veszélytelen volt.

19:03 - GÓL! Vezet a Beitar, az első lövést védte Nagy, de a labda pont Paulino elé pattant, aki 5 méterről nem hibázott, hátrányban a Vasas.

18:56 - GÓÓÓL! Vezet a Fradi, Varga perdített a kapuba!

18:52 - Az izraeli mérkőzés első kapura lövése Remilié, sajnos nem okozott különösebb veszélyt.

18:51 - KAPUFA! Varga Roland találta el a kapufát, egyelőre aktívabb a Fradi. A másik meccsen még nem volt helyzet.

18:46 - A Fradi találkozója is megy!

18:45 - A Vasas meccse már elkezdődött.

18:40 - Hamarosan kezdődik az első két találkozó!