Megint megvertük az osztrákokat az Eb-n

2017.03.24. 14:32

A magyar U19-es labdarúgó-válogatott pénteken az ifjúsági Európa Bajnokság elitkörében Ausztria ellen lépett pályára.

Egy dolog biztos volt már a meccs előtt is: a magyar csapatnak nyernie kellett ahhoz, hogy maradjon esélye a csoportgyőzelemre, amely Európa-bajnokságot ér, hiszen a hazai pályán játszó csehektől korábban 2—1-re kikaptak a fiúk.

A Magyarhradison rendezett meccsen az osztrákok szerezték meg a vezetést, de a szünetig sikerült fordítania a magyar válogatottnak. A második félidő elején emberhátrányba kerültünk, de az osztrák nyomás nem ért góllá, sőt, a mieink szereztek egy újabb találatot, ezzel 3—1 lett a vége.

A csapat hétfőn játszik sorsdöntő összecsapást Skócia ellen. Csütörtökön egyébként az U17-es válogatott bravúros győzelmet aratott Oroszország ellen.