Sebestyén Balázsék jól megaláztak egy gyereket az új műsorukban
2022.10.19. 14:10
Hétfőn indult az RTL Klub régi-új műsora, a Celeb vagyok, ments ki innen!. A felállás a régi, celebeket vittek ki a dzsungelbe – ezúttal Kolumbiába – ahol feladatokat kell megoldaniuk, miközben a szabad ég alatt alszanak, rizst és babot zabálnak, stb.
A műsort Sebestyén Balázs és Vadon János vezeti, akiknek sikerült a mércét ismét pár fokkal lejjebb ereszteni.
Az történt ugyanis, hogy a Pedritónak nevezett fiúcskát Sebestyénék arra használták, hogy egy levelet vigyen be a táborba a játékosoknak, mert ők ezt „lusták” elvégezni
Vadon eligazította a gyereket és elkezdte magyarul kérdezgetni, akinek előtte feltehetően megmondták, hogy minden esetben azt kell mondania: „Sí Señor!”, vagyis „Igen, uram!”.
A jelenet szürreális:
Vadon: „Figyelsz rám?”
Gyerek: „Sí Señor!”
Vadon: „Balázs egy senki, ugye?”
Gyerek: „Sí Señor!”
Vadon: „Én vagyok az Isten, ugye?”
Gyerek: „Sí Señor!”
Vadon: „Anyád megmondta, hogy én vagyok az apád?”
Gyerek: „Sí Señor!”
Vadon: „És hogy a többieké is?”
Gyerek: „Sí Señor!”
Vadon: „Szereted még mindig a Chokitót?”
Gyerek: „Sí Señor!”
Vadon: „Tudod, hogy ha tíz éven keresztül fánkot fogsz zabálni, mint eddig, akkor 150 kiló leszel 16 éves korodra, ugye?”
Gyerek: „Sí Señor!”
Vadon: „Tudod, hogy a tequila öl, butít és nyomorba dönt, ugye?”
Gyerek: „Sí Señor!”
Közben Sebestyén Balázs végig vigyorgott majd megjegyezte:
Szegény, abuzáltuk.”
Így kell!
EZEK IS ÉRDEKELHETNEK
OLVASTAD MÁR?
További jogi garanciák szükségesek a gyermekek védelmében
Család- és gyermekjogi, a társadalmi tanításokért felelősséget érző szervezetek szerint további jogi garanciák beépítése szükséges annak érdekében, hogy megvédhessék a gyermekeket az őket veszélyeztető jelenségektől.
New Yorkban egy tollvonással elintézték a magyar panaszt
Összekeverte a szezont a fazonnal hazánkkal kapcsolatban Linda Thomas-Greenfield, az Egyesült Államok ENSZ-nagykövete. A múlt hét végén New Yorkban az antiszemitizmus elleni globális erőfeszítésekről tartottak ülést. Ezen szólalt fel az amerikai diplomata, és beszédében egy svédországi antiszemita incidenst egyszerűen Budapestre helyezett át, és hiába tiltakozott a magyar delegáció és a külképviselet, csak annyira tellett a házigazdáktól, hogy elismerték a hibát, de nem adtak ki semmiféle bocsánatkérő nyilatkozatot.